Ketvirtadienis, Rugsėjis 23, 2021 - 09:11
Turite seną, nebeeksplotuojamą automobilį, kuris tiesiog stovi Jūsų kieme? Parduokite mums ir mes jį utilizuosime. Automobilio utilizavimas - legalus būdas atsikratyti nebereikalinga transporto priemone. Priklausomai nuo automobilio markės bei būklės gausite kelis šimtus eurų. Seni automobiliai yra priskiriami prie pavojingų atliekų todėl patiems ardyti ir utilizuoti griežtai draudžiama. Lietuvoje yra iki 500 įmonių kurios turi teisę supirkti ir utilizuoti transporto priemones.
Pirmadienis, Rugpjūtis 30, 2021 - 08:26
Taršos mokestį, kurį reikės mokėti automobilio registracijos metu Jūs galite apsiskaičiuoti patys pasinaudodami skaičiuoklę. Visgi tikslus dydis bus nustatomas automobilio registracijos metu. Pasinaudojus skaičiuokle galėsite sužinoti ne tik automobilio registracijos mokestį, bet ir koks bus automobilio metinis mokestis. Skaičiuoklės pagalba lengvai apskaičiuosite taršos dydi ir žinodami savo automobilio CO2 ir jos nežinodami.
Antradienis, Birželis 15, 2021 - 09:06
Kas yra SDK kodas? SDK – unikalus transporto priemonės savininko deklaravimo kodas, kuris sudarytas iš 8 raidžių Kaip galiu sužinoti savo transporto priemonės SDK kodą? Savo SDK kodą galite sužinoti Regitros informacinėje sistemoje paspausdami šią nuorodą Kaip patikrinti ar pardavėjas pateikia tikrą SDK kodą?
Pirmadienis, Balandis 19, 2021 - 13:42
Automobilių registravimas nuo 2021m gegužės 1d. bus jau kitoks. Pradės veikti nauja apskaitos sitema kuri fiksuos visus savininkus transporto priemonių. Kitaip sakant kiekviena transporto priemonė turės turėti unikalų specialų kodą (SDK). Transporto priemonė galės būti parduota tik turint šį specialų kodą. SDK - tai specialus kodas kuris bus sudarytas iš 8 raidžių.
Ketvirtadienis, Gruodis 3, 2020 - 13:53
ENTP - eksplotuoti netinkama transporto priemonė. Norint priduoti savo eksplotuoti netinkamą automobilį galite kreiptis į automobilių supirkimo ir tvarkymo įmones. Visos šios įmonės nemokamai išduoda ENTP pažymą, Gavus ENTP pažymą savininkui per 30d reikia kreiptis į regitrą ir automobilį išregistruoti. Daugiau informacijos rasite regitra.lt puslapyje. Šiuo metu pagal galiojančius LR atliekų tvarkymo istatymą atliekų turėtojas privalo ENTP priduoti tvarkyti tokias atliekas turinčiam teisę tvarkyti atliekų tvarkytojui.
Penktadienis, Spalis 23, 2020 - 12:16
Siekiantiems sutaupyti, tačiau mėgautis komfortabiliu gyvenimu – geros naujienos, kadangi įsigaliojo Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2020 m. sąmatą detalizuojantis planas. Jo tikslas yra suteikti paramą fiziniams bei juridiniams asmenims įvairiose sferose. Didžiausias dėmesys yra skiriamas kompleksinėms priemonėms, kurių tikslas yra sumažinti į aplinką išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų.
Pirmadienis, Vasaris 17, 2020 - 16:50
Kadangi šiais laikais vis dažniau kalbama apie ekologiją, natūralu, kad valstybė imasi priemonių, kurios padeda gyventojams rinktis kur kas ekologiškesnes transporto priemones. Mažiau aplinkai kenkia naujesnio modelio, tad norėdami gyventi draugiškai su gamta – kasdieniniam poreikiams naudokite tyliai ir netaršiai veikiančias transporto priemones. Seno automobilio utilizavimas Jums suteikia galimybę gauti 1 000 eurų, kurie bus skirti naujai transporto priemonei įsigyti.
Šeštadienis, Vasaris 1, 2020 - 12:48
Eismo įvykio deklaracija pavyzdys pdf: parsisiųsti Atsitikus nelaimei kelyje dažnas žmogus dėl streso netinkamai užpildo eismo įvykio deklaraciją. Stresas daro savo, tad geriausia susipažinti su pildymo smulkmenomis dar tuomet, kol netenka realiai panaudoti šių žinių. Tuomet atsiradus poreikiui žinosite ką ir kur rašyti.
Šeštadienis, Sausis 11, 2020 - 16:16
2019-ųjų metų gruodžio mėnesį Seimas priėmė įstatymą, kuriuo metu įteisintas automobilių taršos mokestis pradėsiantis galioti nuo šių metų liepos 1 dienos. Tai pirmą kartą Lietuvoje įvestas mokestis susijęs su lengvosiomis transporto priemonėmis. Įstatymą palaikė 72 Seimo nariai, 53 buvo prieš ir 4 susilaikė, tad mokestis buvo priimtas.
Pirmadienis, Lapkritis 11, 2019 - 16:05
Turite nereikalingą transporto priemonę ir norite ją parduoti? Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra ne dėti skelbimus ir laukti, kol kas nors susidomės Jūsų pasiūlymu, o iškart kreiptis į supirkėjus, kurie yra labai lankstūs ir dažnai geba pateikti patį geriausią pasiūlymą. Automobilių supirkimas šiuo metu yra plačiai išvystyta paslauga, kurią teikia ne viena įmonė. Būtent lankstumas ir lemia tai, kad žmonės vis labiau džiaugiasi tokia paslauga ir dažnu atveju net nebebando dėti skelbimo, kreiptasi tiesiai į supirkėjus.

Puslapiai