Kodėl Lietuviai dažniausiai renkasi kabrioletą nuomai, o pirkimą palieka nuošalyje?

Dažno Lietuvio paklausus kokį automobilį vairuoja mūsų šalie gyventojai, išgirsite atsakymą sedaną, universalą arba visureigį. Iš šimto vos keli žmonės pasitaiko, kurie vairuoja kabrioletą.
Kabrioletai yra labai populiari maši na šiltuosiuose kraštuose, kur vasaros sezonas trunka 6-8 mėnesius ir ilgiau. Ten pastatęs kabrioletą, gali nesijaudinti, kad po 30 minučių pradės lyti ir teks tekinom bėgti uždaryti stogą.

Taip pat vienas iš pagrindinių veiksnių yra šaltasis sezonas. Nuosavą garažą turi ne kiekvienas Lietuvis, o laikyti kabrioletą žiemą nevažiuojantį yra labai nepraktiška.

Žinoma kabrioletą eksplotuoti žiemą galima, tačiau tam reikalingas atskiras žieminių padangų komplektas. Pridėjus draudimą gaunasi visai nemenka eksplotacijos suma.

Todėl neretai dažnas Lietuvis kabrioletą renkasi nuomoti. Ypač, jeigu nusimato didesnė šventė, tokia, kaip vestuvės.

Mes pakalbinome http://kabrioletonuoma.lt savininką, kuris mums papasakojo, kada dažniausiai žmonės nuomojasi kabrioletą.

“Dažniausiai kabrioleto nuoma naudojasi jaunavedžiai ir romantikai. Jaunavedžiai nori pasidaryti išskirtines nuotraukas, todėl kabrioletas jiems yra tik vienos dienos reikalas. Dažnai atsiranda ir vyrų nusprendusių padaryti antroms pusės staigmeną ir kabrioletą nuomojasi romantiškam savaitgaliui.”

Žmonės, kurie perka kabrioletą, dažniausiai jį naudoją, kaip antrą ar net trečią šeimos automobilį.

Jeigu planuojate įsigyti kabrioletą turėkite galvoje, kad Lietuvoje šiltasis sezonas trunka vos 2-3 gerus mėnesius. Visą kitą laiką su kabrioletu teks važinėtis užsidėjus stogą.