VIN patikra: automobilio istorija pagal VIN nemokamai

Jeigu norite jaustis ramus, kad dėvėta transporto priemonė, kurią planuojate pirkti, teisiškai priklausys savininkui, bus techniškai tvarkinga, gali būti parduodama – patikrinkite mašinos VIN numerį, kuris padės jaustis saugiu dėl pasirinkimo.

VIN patikra – greitas ir paprastas būdas susižinoti norimos transporto priemonės istoriją ir gauti visą ataskaitą. VIN kodas – septyniolikos simbolių rinkinys, kurio galite teirautis pas transporto priemonės savininką. VIN kodas yra pateikiamas transporto priemonės registracijos dokumentuose arba  ant specialios lentelės, kuri pritaisyta prie transporto priemonės ir kurios negalima pakeisti kita. Automobilio istorija pagal VIN nemokamai dažniausiai atliekama Carvertical internetinėje svetainėje. Pirmasis tikrinimas yra nemokamas, paskui galima užsisakyti reikalingą paslaugų paketą, kuris apima detalią transporto priemonės ataskaitą: nuo transporto priemonės ridos iki modelio trūkumų, nuo automobilio patiriamos žalos iki to, ar ji tikrai nėra vogta. Viskas, ką reikia žinoti kai planuojate pirkti dėvėtą transporto priemonę!

Kodėl VIN tikrinimas svarbus ne tik reguliariai superkantiems dėvėtas transporto priemones, tačiau ir tiems, kurie perka mašiną savo reikmėms? Kadangi:

  • Gaunamas 99 procentų atskaitų tikslumas, tad paprasčiau apsispręsti dėl pirkimo.

  • Sistema nurodo, ar transporto priemonė nėra ieškoma teisėsaugos.

  • Padeda išvengti odometro nusukimo, o tai yra gana dažna problema dėvėtų transporto priemonių rinkoje.

  • Taip pat padeda susipažinti su gamykliniais pakeitimais ir tuo pačiu galimų gedimų išvengimu.

  • Duomenys gaunami greitai, tiksliai ir kokybiškai, tad galimas transporto priemonės pirkėjas neturės laukti informacijos, ji pati pas jį „ateis“.

Carvertical ir kitos įmonės, kurios siūlo VIN patikrą – nėra vienintelis pasirinkimas. Specializuotuose transporto priemonių salonuose, pavyzdžiui, AUDI, BMW, OPEL – savininkas kartu su pirkėju kartu apžiūri transporto priemonės VIN duomenis. Tokia paslauga salonuose dažniausiai teikiama visiškai nemokamai. Tiesa, atstovybėse galima gauti info, kuri susijusi tik su transporto priemonėmis, kurios yra atvežtos bei registruotos Europos šalyse. Jeigu transporto priemonė yra atvežta iš toliau – tokiu atveju salonai neturi galimybės pateikti išsamios ataskaitos. Tuomet vienintele galimybe ir lieka VIN patikrų paslaugas siūlančios įmonės, kaip kad Carvertical.