Superku automobilius, siūlau rinkos kainą

Superkame visų markių automobilius visoje Lietuvoje!

Automobiliai gali būti su įvairiais defektais, arba be jų. Jeigu transporto priemonė nebevažiuoja, nesirūpinkite dėl transportavimo, mes pasirūpinsime – pasiimsime patys. Atvyksime Jums patogiu laiku. Atsiskaitome atvykę į vietą, iš karto, sutvarkome dokumentus. Dirbame ir savaitgaliais, tad kreipkitės, kada tik pageidaujate, visada mus surasite.

Skubiai ir už gerą kainą nupirksime Jūsų automobilį!

Kontaktai: 

Telefonas: +370 630 12410
El.paštas: info@greitasautosupirkimas.lt

Miestas: 
Kaunas

Panašūs skelbimai

Superku naudotus automobilius. Supirkimo kainą preliminariai pasakysiu telefonu o galutinė kaina nustatoma apžiūrėjus detaliau Jūsų automobilį. Mane domina visi modeliai nuo 1992m. Perku ir motociklus, mikroautobusus, visureigius, keturačius. Galite siūlyti ir daužtus, nevažiuojančius ar su pasibaigusiu technine apžiūra.


Jeigu ieškote kam parduoti savo automoblį tai parduokite jį man. Superku įvairias transporto priemones net ir antikvariatus todėl drasiai siūlykite savo variantą. Nesu iš tu kurie bando iš klieto nugręžti paskutinę kapeiką todėl stengiuosi pasiūlyti tikrai protinga kainą. Greičiausiai dirbu Vilniuje ir Kaune į kitus...


Superkame lengvuosius automobilius, mikroautobusus,dzipus, motociklus,kemperius, priekabas. Gali būti ir nevažiuojantis ar be techninės apžiūros.Dirbame Klaipedoje ir 50 km aplink Klaipeda. Atvažiuojame į vietą, atsiskaitome grynaisiais.Dirbame ir savaitgaliais.


PERKU VISU MARKIU AUTOMOBILIUS, MIKROAUTOBUSUS. AUTOMOBILIAI GALI BUTI TVARKINGI, DAUZTI, BE TECHNINES APŽIUROS, PASIIMU PATS 150 km ATSTUMU APLINK KLAIPĖDA, DOKUMENTUS SUTVARKAU VIETOJE. GALIU PASIULYTI DAUGIAU NEI KITI. DIRBAME BE IŠEIGINIU. 8699 960 88 Papildomi miestai:Klaipėda, Šiauliai, Jurbarko r., Klaipėdos r.,...