Dažniausiai užduodami klausimai apie automobilių supirkimą

Kaip veikia šita sistema?

Automobiliusupirkejai.lt portale rasite tik geriausius autosupirkėjus. Taupant savo brangų laiką galite pasinaudoti pasiūlymo formą ir savo transporto priemonę pasiūlyti visiems auto supirkėjams iškarto. Užpildžius formą visi kataloge esantys automobilių supirkėjai gaus Jūsų pasiūlymą ir su Jumis susisieks pasiūlydami savo kainą. Jums nereikės skambinti visiems supirkėjams iš eilės.

Kaip vyksta pardavimas?

Dažniausiai automobilių pardavimas vyksta įforminant apie sandorį pirkimo pardavimo sutartimi. O už Jūsų automobilį atsiskaitoma grynais. Jeigu nenorite pildyti pirkimo pardavimo sutarties sandorį galite atlikti artimiausiame "Regitra" padalinyje.

Kuriame mieste superka automobilius?

Daugiausia automobilių supirkėjų randasi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Tačiau dauguma autosupirkėjų automobilius perka visoje Lietuvoje. Dėl automobilio apžiūros kitame mieste reikia tartis iš anksto.

Kokius automobilius superka?

Autosupirkėjai perka: Visiškai sveikus automobilius, daužtus, po auto įvykio, skendusius, su vairu dešinėje pusėje, be techninės apžiūros. Papraščiau tariant transporto priemonę su keturiais ratais nupirks bet kokios būklės neatsižvelgiant į metus ar variklio tūri.

Per kiek laiko sulauksiu pasiūlymo?

Užpildžius puslapyje pateiktą formą pirmus pasiūlymus gausite jau vos po 10-15 minučių.