Rekomenduojame savo automobilį pasiūlyti visiems autosupirkėjams iš karto taip sutaupysite daug laiko.   Užpildyti pasiūlymo formą

Saab

saab

Galingiausias modelis 136kw, pries 300km padarytas pilnas variklio kap. remontas. vaziuokle sutvarkyta, sužemintas, stogas geras. Iš vidaus ir iš išorės padengta antikorozine danga.
Trukumai: Jungiant į antrą pavara kartais sugergždžia(dėže pridesiu), pr. kairys sparnas palenktas, ir vairuotojo sedyne reikia susiuti.

saab 9000

pirmiausiai apie defektus -*suskiles priekinis bamperis,bet jau sukniedytas ,parudijes desinys uzpakalinis sparnas ,bet ne kiaurai,o siaip salonas nenutrintas be plysimu ,tvarkingas variklis ir vaziuokle geram stovyje yra centrinis ir signalizacija du rakteliai su pulteliais . benzinas-dujos 155kw tech iki 2017 09m

Saab

Parduodu Saab 93, 2000m. 2.2 92kw, dyzelinas. Restauruotas kuro siurblys (siurbliui tebėra garantija) TA apžiūra iki 2018 08, borto kompiuteris, odinis salonas, žieminės padangos. Vaziuoja ir kuriasi tvarkingai per visus šalčius. Trūkumai būtų tokie: dingsta vairo stiprintuvo skystis (per trejeta dienų intensyviai važiuojant) dega Engine chek (oro srauto matuoklė), parudyje galiniai sparnai, bet rudys tik paviršinės. Be akumuliatoriaus.

Saab

Pilniausios komplektacijos saabas:
Parktronikai
Harman Kardon audio aparatūra
Visos šildomos sėdynės (ir gale)
Priekinės elektrinės, ventiliuojamos sėdynės
Vairuotojo sėdynė su atmintimi
Multifunkcinis vairas
Elektrinė bagažinė
Šildomi veidrodėliai
Fotochrominis (tamsėjantis) galinio vaizdo veidrodėlis
Visi elektriniai langai
CD changeris
Signalizacija, atitinkanti kasko reikalavimus.

Puslapiai