Automobilių kilimėliai Jūsų transporto priemonei

Automobiliu kilimėliai

Daugeliui transporto priemonė yra tokia pat svarbi kaip ir nuosavi namai, tad tvarkos palaikymas – būtinas. Tiesa, retas šiais laikais turi laisvų valandų kasdien tvarkyti savo transporto priemonę. Alternatyva leisianti Jums džiaugtis tvarkingu salonu, kuris nereikalauja daug laiko – automobiliniai kilimėliai, kurie sugeria iš lauko „atsineštą“ purvą, vandenį, dulkes, net druskas. Be tinkamo kilimėlio, kurį išpurtyti bei išplauti yra labai paprasta, Jūsų transporto priemonė bus ne tokia švari, kadangi būtent sėdimose pozicijose esantys kojų padai pritraukia daugiausia nešvarumų.

Šiuo metu auto kilimėlių pasirinkimas labai platus, tad tikslinga paieška garantuos, kad rasite Jums labiausiai tinkamą automobilio švaros apsaugos priemonę. Trumpai supažindinsime su pagrindiniais, kuriuos šiuo metu gali pasiūlyti rinka.

Tekstiliniai automobilių kilimėliai

Tekstiliniai automobilių kilimėliai dažnai pasirenkami dėl estetikos, kadangi jie atrodo labai skoningai, puikiai dera bet kokiame mašinos interjere. Didelis jų privalumas, kad jie labai lengvai plaunami. Net nebūtina plauti, kad pavyktų sėkmingai pašalinti juose atsiradusį purvą – galima paprasčiausiai išdaužyti. Toks valymo būdas nereikalauja nei laiko, nei specialių priemonių, tad pavyks gyventi ekologiškai bei ekonomiškai. Daugelis tikina, kad tekstiniai kilimėliai suteikia transporto priemonei jaukumo bei šilumos. Juk atėjus iš šaltos žiemos į sušildytą transporto priemonę – labai svarbu, kad kojos gerai jaustųsi. Tokiu atveju greitai sušilę padai padės išvengti nemalonių vėsiojo sezono sukeliamų ligų.

Guminiai-modeliniai automobilių kilimėliai

Anksčiau karaliavę guminiai kilimėliai, atsiradus kitoms alternatyvoms, buvo nustumti į antrą planą. Taip, jie pigesni, tačiau ne tokie malonūs kojai, ne tokie estetiški ir jų valymas reikalauja vandens, tad nepavyks paprasčiausiai išpurtyti. Šiuo metu guminiai arba kitaip modeliniai kilimėliai pasirenkami tik dėl pigumo faktoriaus, kuris galiausiai nepasiteisina, kadangi pabandę šiuos kilimėlius žmonės vistiek juos meta ir ieško kur kas malonesnių kojai, su kuriais jos nešaltų. O lietuviškos žiemos tikrai darganos, tad guminiai kilimėliai atėjus iš lauko pritraukia dar daugiau vėsos ir taip kelia diskomfortą.

Polimeriniai kilimėliai

Galiausiai, paskutinis ir pats inovatyviausias pasirinkimas, kuris sulaukia vis daugiau žmonių dėmesio – polimeriniai kilimėliai. Jie gaminami iš ypač kokybiškos medžiagos, kuri labai gerai sugeria drėgmę, tad tai universalus pasirinkimas tiek žiemą, kai daug sniego, tiek vasarą, kai tenka dažnai vaikščioti po balas. Papildomas privalumas, kad greitas drėgmės sugėrimas garantuoja ir greitą išdžiuvimą, tad neteks šlapinti savo kojų. Pamirškite diskomfortą, tam tikra prasme galite pamiršti net ir ligas, kadangi kai kojos yra šiltos – virusai Jūsų neužklups. Galiausiai, polimeriniai mašinų kilimėliai atrodo labai estetiškai, tad pagal poreikius galite rasti tokį, koks Jums labiausiai tinka ir geriausiai dera prie Jūsų transporto priemonės.

O kurie yra geriausi?

Pasirinkimas labai platus, tad sunku apsispręsti, kuris variantas Jums tinka labiausiai? Geriausia rinktis – atmetimo būdu. Guminiai turi labai daug minusų ir yra nepraktiški, tad retas juos šiais laikais renkasi.  Tekstiliniai – malonūs kojai, tačiau jie funkcionalesni vasaromis. O polimeriniai – universalūs, tad dėl savo savybių naudojami ištisus metus. Akivaizdu, kad verta rinktis kokybę, kuri garantuoja, jog viena investicija leis ilgą laiką nesukti galvos dėl funkcionalumo. Automobiliukilimeliai.lt – geriausias pasirinkimas, kai Jums reikia polimerinio arba tekstilinio kilimėlio, kuris būtų kurtas pagal Jūsų transporto priemonės poreikius. Kasdien su šiais gaminiais dirbantys profesionalai gamina kilimėlius pagal kiekvieno kliento poreikius: nuo išmatavimų iki spalvinių gamų, galiausiai, net kraštelių apsiuvimų, kurie varijuoja priklausomai nuo Jūsų transporto priemonės interjero.

Apgalvokite kiekvieną smulkmeną! Tokiu atveju lipimas į transporto priemonę visada bus malonus, jaukus, o priemonių kaina nebus didelė!